NEWS

Drodzy Rodzice!
19 listopada (poniedziałek) odbędą się zdjęcia na ryzyko fotografa o tematyce świątecznej. Prosimy o odpowiedni strój dzieci, można również dać dzieciom czapki mikołajowe lub przepaski o bożonarodzeniowym charakterze. Rybki – zdjęcia zaczną się ok godz. 11:00, pozostałe grupy po obiedzie, potrwają do ok 14:30-15:00

_______________________________________________________________________________________________________________________

20181029

22 października dzieci z grup Biedronek, Motylków i Pszczółek zostały zaproszone do gospodarstwa Państwa Ogrodowskich na Święto pieczonego ziemniaka. Dzieci miały okazję obejrzeć zwierzęta gospodarskie oraz zjeść pieczonego w ognisku ziemniaka oraz pyszne drożdżówki. Dziękujemy!

_______________________________________________________________________________________________________________________

Pierwszy w tym roku elegancki obiad w kolorach złotej polskiej jesieni

_______________________________________________________________________________________________________________________

Drodzy Rodzice,
Informujemy, iż można już dokonywać płatności za Przedszkole kartą płatniczą

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

Drodzy Rodzice,
od października do czerwca, w wyznaczoną środę miesiąca, na godzinę 15.30, zapraszamy dzieci, które nie są jeszcze przedszkolakami na zabawy integracyjne w naszym Przedszkolu. Podczas spotkania dzieci i ich opiekunowie będą mogli poznać organizację pracy, budynek i zwyczaje przedszkolne, porozmawiać z nauczycielem, uczestniczyć w proponowanych formach zabawy i zorganizowanych zajęciach. Zapraszamy wszystkich chętnych i jednocześnie informujemy, że zajęcia są bezpłatne i w żaden sposób nie zobowiązują do konieczności wyboru naszego Przedszkola w przyszłości. Obowiązują zapisy telefoniczne pod przedszkolnym nr tel. 54-282-27-15
Harmonogram spotkań integracyjno-adaptacyjnych:

PAŹDZIERNIK 03.10.2018
LISTOPAD 07.11.2018
GRUDZIEŃ 12.12.2018
STYCZEŃ 09.01.2019
LUTY 06.02.2018
MARZEC 06.03.2019
KWIECIEŃ 03.04.2019
MAJ 08.05.2018
CZERWIEC 05.06.2019

Zapraszamy wszystkich chętnych i prosimy o przekazywanie tej informacji wszystkich zainteresowanym przyjaciołom i znajomym, którzy zastanawiają się jak ich dziecko odnajdzie się w przedszkolu. Mamy nadzieję , że taka forma pozwoli wielu rodzicom i dzieciom rozwiać wątpliwości i pokonać niepokój związany z rozpoczęciem edukacji przedszkolnej.

_______________________________________________________________________________________________________________________

Drodzy Rodzice
Informuję, że zgodnie z informacją podaną w umowie o przedszkole, w roku szkolnym 2018/2019 przewidziane są następujące dodatkowe dni wolne:
• 2 listopada,
• 24 grudnia,
• 31 grudnia,
• 2 maja,
• 21 czerwca.

_______________________________________________________________________________________________________________________

Dni adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków 9-11 lipca 2018r.

_______________________________________________________________________________________________________________________

certyfikat.b.p

 

Otrzymaliśmy certyfikat projektu BLIŻEJ PIESKA

_______________________________________________________________________________________________________________________


Filmy i zdjęcia z zakończenia roku są już dostępne. Osoby zainteresowane proszone są o przyniesienie pendrive, który pomieści materiał o pojemności 3,5 GB.