NEWS

 

grillowanie06.12.2019r. – W Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, Marszałek Województwa Piotr Całbecki, otworzył wystawę prac plastycznych wykonanych przez dzieci z przedszkola Bim-Bam-Bino w Aleksandrowie Kujawskim. Wystawę przygotowała p. Ania Bucholc Grabek. Dzieci odwiedziła w urzędzie także elf, iluzjonista i prawdziwy św. Mikołaj. Autorzy prac otrzymali także mikołajkowe upominki. ZDJĘCIA

_______________________________________________________________________________________________________________________

DRODZY RODZICE Nasze Przedszkole bierze udział w akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Szczegóły na STRONIE

_______________________________________________________________________________________________________________________

Dni integracyjno-adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków

Drodzy Rodzice,
od października do czerwca, w wyznaczoną środę miesiąca, na godzinę 15.30, zapraszamy dzieci, które nie są jeszcze przedszkolakami na zabawy integracyjne w naszym Przedszkolu. Podczas spotkania dzieci i ich opiekunowie będą mogli poznać organizację pracy, budynek i zwyczaje przedszkolne, porozmawiać z nauczycielem, uczestniczyć w proponowanych formach zabawy i zorganizowanych zajęciach. Zapraszamy wszystkich chętnych i jednocześnie informujemy, że zajęcia są bezpłatne i w żaden sposób nie zobowiązują do konieczności wyboru naszego Przedszkola w przyszłości. Obowiązują zapisy telefoniczne pod przedszkolnym nr tel. 54-282-27-15. Harmonogram spotkań integracyjno-adaptacyjnych
PAŹDZIERNIK 09.10.2019
LISTOPAD 06.11.2019
GRUDZIEŃ 04.12.2019
STYCZEŃ 08.01.2020
LUTY 05.02.2020
MARZEC 04.03.2020
KWIECIEŃ 01.04.2020
MAJ 06.05.2020
CZERWIEC 03.06.2020
Zapraszamy wszystkich chętnych i prosimy o przekazywanie tej informacji wszystkich zainteresowanym przyjaciołom i znajomym, którzy zastanawiają się jak ich dziecko odnajdzie się w przedszkolu. Mamy nadzieję, że taka forma pozwoli wielu rodzicom i dzieciom rozwiać wątpliwości i pokonać niepokój związany z rozpoczęciem edukacji przedszkolnej.

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

Zdjęcia i filmy z zakończenia roku przedszkolnego. Dziękujemy Państwu Katarzynie i Marcinowi Nalewajk. LINK DO GALERII

_______________________________________________________________________________________________________________________

Zdjęcia i filmy ze Święta Rodziny – z występów dzieci oraz z przedstawienia pt. „Kopciuszek”, przygotowanego przez Rodziców. Ogromne podziękowania dla Państwa Katarzyny i Marcina Nalewajk. LINK DO GALERII